Encod.org
Europe


GOLD MEMBERS


RED MEMBERS


GREEN MEMBERS

Barney’s Farm
Petr Konecny
Cannabis Cura Sicilia
Alberto Saint Cort
NORML FRANCE
A.C.C. IPANEMA
Cannabis Social Club - Bozen
Bill Griffin
Enecta C.V.
SeedMarket.com
LA MACA
NEWSWEED
IRKA
SANTYERBASI GROWSHOPS
ZRK.SI - Cannabis regulation institute Slovenia
MEDICINAL STAR’S
ALBO SHANTI
FIELDS OF GREEN FOR ALL
CIRCULO SECTORIAL CANNABICO
ARGE CANNA
Sensi Seeds
Asociacion Cannabica 4/20
COL.CAN.CAN
Bart B
OVERGROW.IT
GROWERLINE
CANAPA INFO POINT
Manuel Fernandez
LEOLED GROW LIGHTS
Marco Moscatelli
Associazione Culturale Tuanis - Canapamundi
Andrej Kurnik
Hanfinstitut
TREE OF LIFE - AMSTERDAM CANNABIS SOCIAL CLUB
Francis Costelloe
High Supplies - Cannabis Seeds Shop
PARADISE SEEDS
Patrick Firnkes
Assonabis
Coffeeshop Pink
Asociación Hempower
Tricomaria.com
FAC
DOUG FINE

MEMBERSHIP / view all

 
Úvodná stránka > Czech (cz, sk) > Cannabis Social Club
Posledné články

CO JE KONOPNÝ SPOLEČENSKÝ KLUB?

Následující soubor pravidel popisuje principy fungování sdružení konopných společenských klubů a byl přijat na schůzi neziskové organizace ENCOD (Evropská koalice pro spravedlivou a efektivní drogovou politiku – European Coalition for Just and Effective Drug Policies), která se konala ve španělském Bermeu ve dnech 21. až 23. srpna 2013.

Translation/Překlad: Michael Třebavý

Published on 26. január 2014  napísal(a) encod
Konopné společenské kluby vznikají za účelem ochrany práv výrobců a uživatelů konopí a prosazování celospolečensky přínosné politiky v oblasti konopí. Konopný společenský klub sestává z plnoletých členů, kteří se věnují pěstování omezeného množství rostlin konopí pro svou osobní potřebu. Vytvoření uzavřeného okruhu pěstitelů a uživatelů je zárukou, že budou splněny požadavky na zdravotní nezávadnost, bezpečnost a transparentnost. Konkrétní podoba a způsob fungování klubů se liší v závislosti na zákonných, politických a (...)

KODEX CHOVÁNÍ EVROPSKÝCH KONOPNÝCH SPOLEČENSKÝCH KLUBŮ

9. prosince 2011

Sdružení ENCOD představuje Kodex chování evropských konopných společenských klubů, jenž byl vytvořen zástupci této organizace z Belgie, České republiky, Francie, Itálie, Německa, Rakouska, Řecka, Španělska a Velké Británie. Někteří z autorů jsou členy existujících klubů, jež v současné době fungují v určitých státech v rámci zákonem stanovených pravidel. Jiní zatím připravují půdu pro založení KSK ve svých zemích, v nichž je nutné nejprve upravit legislativu ohledně pěstování konopí pro osobní potřebu. Pro více informací se můžete obrátit na náš email.

Translation/Překlad: Michael Třebavý

Published on 26. január 2014  napísal(a) encod
EVROPSKÉ KONOPNÉ SPOLEČENSKÉ KLUBY KODEX CHOVÁNÍ Z důvodu chybějícího legislativního rámce, který by legálně reguloval pěstování konopí pro osobní potřebu, jsme se my, uživatelé konopí z celé Evropy, rozhodli představit svůj vlastní model jeho regulace a kontroly. Tento model se nazývá konopný společenský klub a klade si za cíl předcházet zapojování uživatelů konopí do nelegálních aktivit a současně naplňovat požadavky společnosti na bezpečnost a ochranu zdraví. Konopné společenské kluby fungují jako neziskové (...)

JAK ZALOŽIT KONOPNÝ SPOLEČENSKÝ KLUB?

Překlad: Michael Třebavý

Published on 10. január 2014  napísal(a) encod
OBČANSKÁ INICIATIVA ZA LEGÁLNÍ TRH S KONOPÍM Konopný společenský klub (dále jen KSK) je sdružení občanů, kteří se věnují pěstování omezeného množství konopí pro svou osobní potřebu. Výroba, distribuce a užívání konopí jsou úzce propojeny v rámci zákonných omezení platných v daném státě. V současné době jsou KSK legálně provozovány ve Španělsku a Belgii, nicméně mělo by být možné založit klub v každé zemi, kde proběhla dekriminalizace užívání konopí. Obecný přehled základních povinností a pravidel fungování KSK byl formulován v (...)

V Sloveniji nastajajo Konopljini Socialni Klubi!

V Sloveniji nastajajo Konopljini Socialni Klubi!

Published on 10. január 2014  napísal(a) encod
Izvedeli smo, da v Sloveniji obstajajo pobude za končanje prepovedi uporabe Konoplje ter, da se izoblikujejo pobude za ustanovitev lokalnih Konopljinih Socialnih Klubov. Apeliramo na nastajajoče Klube, da spoštujejo kodeks ravnanja evropskih Cannabis Socialnih Klubov, kakor smo v ENCOD sklenili v decembru 2011. V tem trenutku nimamo povezave z akterji bodočih CSC, želimo pa si vedeti več o tem ter kontakt. Upamo in pričakujemo, da se bo v naslednjih mesecih v Sloveniji vzpostavila Nacionalna (...)

MANIFEST NA PODPORU PANNAGH
Published on 22. december 2013  napísal(a) Bushka
Pannagh, jeden z nejstarších společenských klubů konopí ve Španělsku, je stíhán podle španělského práva. Obžaloba žádá až 6 let vězení pro klubové úředníky, včetně Martina Barriusa. Žádáme vás, abyste co nejvíce šířili tento manifest prostřednictvím sociálních sítí, webových stránek, e-maily a vším, nač si vzpomenete. Osoby nebo organizace, ktere se chtějí připojit k tomuto manifestu, mohou zaslat svou podporu na freepannagh at gmail.com. V tomto mailu prosíme jednoduše zadat, jestli podporují manifest na osobní nebo (...)

Najnovšie články
 

The European Coalition for Just and Effective Drug Policies, is a pan-European network of currently 160 NGO’s and individual experts involved in the drug issue on a daily base. We are the European section of an International Coalition, which consists of more than 400 NGOs from around the world that have adhered to a Manifesto for Just and Effective Drug Policies (established in 1998). Among our members are organisations of cannabis and other drug users, of health workers, researchers, grassroot activists as well as companies.


E-mail Secretariat: office (at) encod.org Privacy: Updated August 2017
© Encod.org 2014 :: Design by: Navetrece.com