Encod.org
Europe


GOLD MEMBERS


RED MEMBERS


GREEN MEMBERS

Barney’s Farm
Petr Konecny
Cannabis Cura Sicilia
Alberto Saint Cort
NORML FRANCE
A.C.C. IPANEMA
Cannabis Social Club - Bozen
Bill Griffin
Enecta C.V.
SeedMarket.com
LA MACA
NEWSWEED
IRKA
SANTYERBASI GROWSHOPS
ZRK.SI - Cannabis regulation institute Slovenia
MEDICINAL STAR’S
ALBO SHANTI
FIELDS OF GREEN FOR ALL
CIRCULO SECTORIAL CANNABICO
ARGE CANNA
Sensi Seeds
Asociacion Cannabica 4/20
COL.CAN.CAN
Bart B
OVERGROW.IT
GROWERLINE
CANAPA INFO POINT
Manuel Fernandez
LEOLED GROW LIGHTS
Marco Moscatelli
Associazione Culturale Tuanis - Canapamundi
Andrej Kurnik
Hanfinstitut
TREE OF LIFE - AMSTERDAM CANNABIS SOCIAL CLUB
Francis Costelloe
High Supplies - Cannabis Seeds Shop
PARADISE SEEDS
Patrick Firnkes
Assonabis
Coffeeshop Pink
Asociación Hempower
Tricomaria.com
FAC
DOUG FINE

MEMBERSHIP / view all

 
Posledné články

Legální regulace drog je jedinou možnou cestou vpřed

VÍDEŇ, 11. 3. 2014 – Encod, Evropská koalice pro spravedlivou a efektivní drogovou politiku, vyzývá Spojené národy k ukončení války proti drogám u příležitosti 57. zasedání Komise OSN pro omamné látky, které se koná tento týden ve Vídni. Bude zřízeno alternativní mediální centrum, které bude informovat o reakci Komise OSN na průlomové události v oblasti drogové politiky v Uruguayi a některých částech Evropy a Spojených států.

Published on 12. marec 2014  napísal(a) encod
Pětičlenná delegace Encodu se zúčastní debaty přímo v sídle OSN. Jejími členy jsou Urki Goñi, předseda konopného společenského klubu Urjogaberdea ze španělského Baskicka; Doug Fine, autor knih ’Hemp Bound’ a ’Too High To Fail: Cannabis & the New Green Economic Revolution’; Dionisio Nuñez, bolívijský ex-ministr pro záležitosti koky; Janko Belin, předseda Encodu; a Joep Oomen, koordinátor Encodu. V pátek 14. března jeden z nich vystoupí s proslovem na plenárním zasedání. Citujeme z tohoto proslovu: „Vážení členové (...)

Potřebujeme skutečnou změnu a potřebujeme ji hned

ENCOD míří s bojem za spravedlivou drogovou politiku do Vídně na setkání Komise OSN pro omamné látky

Tisková zpráva ENCOD

Překlad: Michal Řehák

ANTVERPY, 20. 2. 2014 – Evropská koalice pro spravedlivou a efektivní drogovou politiku (ENCOD) se aktivně zúčastní každoročního zasedání Komise pro omamné látky OSN ve Vídni (13. až 21. března).

Published on 24. február 2014  napísal(a) encod
Pět zástupců ENCODu se zapojí do diskuze a bude zřízeno alternativní mediální centrum, které bude informovat o průběhu jednání a převratném vývoji reformy drogových politik po celém světě. Během zasedání vysokých představitelů Komise pro omamné látky OSN vysadí členové ENCODu rostliny konopí přímo před vídeňským sídlem OSN. Chod tiskového centra ENCODu budou zajišťovat členové organizace z různých evropských zemí a zkušený mediální tým složený z redaktorů, kameramanů, televizních producentů a specialistů na sociální média. (...)

Německý aktivista vyhrál milión euro v televizní soutěži

Německé konopné sdružení (DHV) slaví velký úspěch díky sobotnímu vítězství Georga Wurtha v televizní soutěži "Millionärswahl" (volba milionáře) na kanálech Pro7/Sat.1. Sdružení použije výhru na podpoření debaty o racionálním postoji vůči konopí v Německu.

Published on 28. január 2014  napísal(a) Bushka
27. leden 2014 Podívejte se online: DHV Prohlášení Georga Wurtha, vítěze televizní soutěže a výkonného ředitele DHV: "Potřebujeme diskusi o konopí, a na to bych chtěl ten můj milión vynaložit. Politici se konečně musí s tímto tématem vyrovnat. Ve státu Colorado se konopí nyní prodává jako naprosto legální produkt. Ve státu Washington a v Uruguaji, jako v první suverénní zemi, se v návaznosti na stávající rozhodnutí zavádí legální trh s konopím. To ukazuje, že i jiné postoje vůči konopí jsou možné. Nejde o trivializaci (...)

Kontakt
Published on 10. január 2014  napísal(a) encod
ENCOD Koordinátor: Joep Oomen Haantjeslei 213 2018 Antwerpen - Belgie Tel: +32 495 122 644 Email: info at encod.org Skype: Joep Oomen

Bezdůvodná policejní razie v belgickém konopném společenském klubu

Txt: Lukáš Hurýsek

Published on 8. január 2014  napísal(a) encod
Jak se ukázalo ve středu 18. prosince 2013, neškodní příznivci a uživatelé konopí nejsou v Evropě trnem oku pouze české protidrogové policii. Toho dne byl v belgickém městě Hasselt proveden zátah na Mambo Cannabis Social Club a jeho provozovatel Michel Degens byl zatčen. Belgické zákony povolují na základě výnosu ministra spravedlnosti z roku 2005 každému dospělému občanovi pěstovat jednu rostlinu konopí pro vlastní potřebu. Díky tomu mohl před zhruba čtyřmi lety vzniknout první konopný společenský klub – Trekt Uw (...)


 

The European Coalition for Just and Effective Drug Policies, is a pan-European network of currently 160 NGO’s and individual experts involved in the drug issue on a daily base. We are the European section of an International Coalition, which consists of more than 400 NGOs from around the world that have adhered to a Manifesto for Just and Effective Drug Policies (established in 1998). Among our members are organisations of cannabis and other drug users, of health workers, researchers, grassroot activists as well as companies.


E-mail Secretariat: office (at) encod.org Privacy: Updated August 2017
© Encod.org 2014 :: Design by: Navetrece.com